Podejrzyj Deadpoola w Vancouver

Podejrzyj Deadpoola w Vancouver
ZOBACZ GALERIĘ Podejrzyj Deadpoola w Vancouver

Podejrzyj Deadpoola w Vancouver

Do sieci trafiły amatorskie materiały nagrane na planie filmu "Deadpool 2" w Kanadzie.

Obecnie trwają zdjęcia w Vancouver. W jednym z zaprezentowanych filmików, który znajduje się tutaj, widzimy Deadpoola siedzącego na wywróconej ciężarówce. Atrakcją drugiego wideo jest gigantyczna, dmuchana panda (do sprawdzenia pod tym adresem).

Przypomnijmy, że niedawno na planie doszło do tragicznego wypadku - zginęła kaskaderka, Joi "SJ" Harris. Prace wznowiono po 2 dniach.

Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie zleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej