Podwójne życie Roberta Pattinsona

Robert Pattinson dołączy do obsady thrillera \"Twilight\" w reżyserii Catherine Hardwicke.

Obraz będzie ekranizacja powieści \"Zmierzch\" Stephanie Meyer. Pattinson wcieli się w rolę Edwarda, nastolatka wiodącego podwójne życie jako uczeń pewnego liceum i zaangażowany w odwieczny konflikt wampir. Niezwykły chłopak staje się obiektem uczuć koleżanki z klasy imieniem Bella.

Scenariusz do filmu wyszedł spod pióra Melissy Rosenberg. Za produkcję odpowiedzialni będą Karen Rosenfelt, Greg Mooradian i Mark Morgan.

Stephanie Meyer planuje napisanie kolejnych książek, które będą kontynuacją opowiedzianej w \"Zmierzchu\" historii. Seria dostarczy również materiału dla cyklu filmowych sequeli.

Robert Pattinson znany jest z roli Cedrica Diggory\'ego w filmach o Harrym Potterze. Ostatnio mogliśmy podziwiać aktora w kinach w roku 2005 w produkcji \"Harry Potter i Czara Ognia\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej