Podwójny etat Davida Morrisseya

Telewizja AMC uspokaja fanów, obawiających się, że w czwartym sezonie serialu "Żywe trupy" ("The Walking Dead") z ekranu bardzo szybko zniknie David Morrissey.

Aktor wciela się w postać złowrogiego Gubernatora. W finale trzeciej serii bohater wymordował gromadę ludzi i zombie, i odjechał w siną dal. Obawy, że czeka go rychła śmierć w czwartej serii wzięły się z informacji, mówiących, że Morrissey otrzymał główną rolę w innej produkcji AMC - "Line of Sight".

- Uwielbiamy Davida Morrisseya i cieszymy się, że zgodził się na udział w dwóch produkcjach AMC - "Żywych trupach" i odcinku pilotażowym "Line Of Sight" - na zapytania fanów odpowiedziało szefostwo stacji. - Obie produkcje powstają w Atlancie.

Czwarty sezon "Żywych trupów" zadebiutuje na antenie telewizyjnej (także w Polsce) w październiku. Na nową odsłonę produkcji złoży się 16 odcinków. Pierwszy z nich otrzymał tytuł "30 Days Without an Accident". Nad realizacją czuwa Scott M. Gimple.

W serialu, poza Morrisseyem, występują Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Melissa McBride, Danai Gurira, Michael Rooker, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohan, Scott Wilson, Dallas Roberts i Emily Kinne.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej