Poprawiają "Geostorm". Gerard Butler nadal projektuje satelitę

Widzowie, którzy wyczekiwali produkcji science fiction "Geostorm" będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Film miał trafić do kin w październiku 2016 roku, ale jakiś czas temu premierę przesunięto na styczeń 2017. Teraz mamy kolejne opóźnienie i według najnowszych ustaleń, na dzieło trzeba poczekać do października 2017.

Ten czas twórcy wykorzystają na poprawki, bowiem pierwsze testowe pokazy nie wypadły najlepiej, więc teraz będą kręcone na nowo/dokręcane sceny.

W roli głównej pojawi się Gerard Butler, który wcieli się w upartego i krnąbrnego, ale czarującego projektanta satelity. Pewnego dnia przyjdzie mu pracować z bratem, którego od lat nie widział. Stawką jest przetrwanie świata, albowiem satelity, które były odpowiedzialne za kontrolowanie klimatu, popsuły się. Kiedy naukowcy zmagają się z problemem w kosmosie, w USA dochodzi do zamachu na prezydenta.

Katheryn Winnick przypadła rola byłej żony postaci Butlera. Jim Sturgess wciela w jego brata, a Abbie Cornish jego dziewczynę, agentkę Secret Service. Ed Harris i Andy Garcia portretują odpowiednio sekretarza stanu i prezydenta. Alexandra Maria Lara pojawi się jako szefowa stacji kosmicznej.

Za kamerą obrazu debiutuje Dean Devlin, który jest również współautorem scenariusza. Za produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej