Posłuchaj Eddiego Veddera w dziczy

We wrześniu ukaże się soundtrack do filmu \"Into The Wild\" Seana Penna. Fragmentu muzyki, którą skomponował Eddie Vedder z Pearl Jam można już posłuchać w sieci.

Na oficjalnej stronie filmu znaleźć można odnośnik do soundtracku. Na razie wybrzmiewa singlowy numer \"Hard Sun\", który stanowi cover utworu autorstwa twórcy ze Seattle, Gordona Petersona. W piosence poza Vedderem śpiewa także Corin Tucker z Sleater-Kinney.

Obraz zrealizowany na podstawie powieści Johna Krakauera ukazuje losy absolwenta college\'u z 1992 roku, który pozbywa się całego swojego dobytku i wyrusza autostopem na Alaskę, aby żyć w zgodzie z naturą. W filmie występują Emile Hirsch, Vince Vaughn, Kristen Stewart, Jena Malone, William Hurt, Catherine Keener i Marcia Gay Harden. W roli epizodycznej pojawi się także frontman Pearl Jam.

Scenariusz napisał Sean Penn. Premierę produkcji w USA wyznaczono na 21 września.

Veddera można było podziwiać w kinie w skromnej roli w obrazie \"Samotnicy\" z Mattem Dillonem, Bridget Fondą i Campbellem Scottem. Dyskografię kapeli z Seattle zamyka longplay \"Pearl Jam\" z maja 2006 roku.

Vedder i Penn współpracowali już przy okazji filmów \"Sam\" oraz \"Przed egzekucją\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej