Posłuchaj, jak Josh Groban śpiewa dla pięknej i bestii

Twórcy obrazu "Piękna i bestia" ("Beauty and the Beast") zaprezentowali urywek utworu, który uświetni aktorską produkcję.

Nadchodzący obraz powstaje na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens.

Na soundtracku znalazła się tytułowa piosenka - oryginalnie w wykonaniu Céline Dion - zaśpiewana przez Arianę Grande i Johna Legenda. Dion także nagrała utwór do filmu. Ponadto numer "Evermore" przygotował Josha Grobana. Właśnie półminutowy fragment jego kawałka można znaleźć na SoundCloud.

- Jestem zaszczycony, że mogę zaśpiewać piosenkę stworzoną przez moich idoli Alana Menkena i Tima Rice'a - mówił wcześniej Groban. - "Piękna i bestia" towarzyszy mi od dziecka, więc cieszę się, że będę miał udział w nowym filmie.

Za kamerą stanął Bill Condon ("Saga 'Zmierzch': Przed świtem"), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Josh Groban to amerykański wokalista, autor piosenek, aktor i producent. Jego płyty znalazły 25 milionów nabywców na całym świecie. Większość jego albumów wielokrotnie pokryła się platyną. Wśród przebojów ma "You Raise Me Up" i "Believe". Ostatni album Grobana to "Stages" z kwietnia 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej