Posłuchaj, jak Zendaya śpiewa na finał "Euforii"

Posłuchaj, jak Zendaya śpiewa na finał "Euforii"
ZOBACZ GALERIĘ Posłuchaj, jak Zendaya śpiewa na finał "Euforii"

Posłuchaj, jak Zendaya śpiewa na finał "Euforii"

Jednym z najbardziej zaskakujących momentów finałowego odcinka przebojowego serialu "Euforia" okazała się piosenka w wykonaniu Zendayi. Nagranie trafiło do sieci.

Zendaya, która w serialu HBO gra główną rolę, wykonała utwór "All for Us" w scenie zamykającej pierwszy sezon produkcji. Nagranie jest efektem kooperacji pomiędzy Zendayą a Labrinthem, który ostatnio współpracował z Beyoncé nad utworem "Spirit" z soundtracku do filmowej wersji Króla Lwa.

Zendaya zaprezentowała "All for Us" w wyjątkowy, teatralny sposób (z towarzyszącymi jej choreografią oraz chórem). Fragment serialu z premierowym utworem można sprawdzić poniżej.

Serial jest adaptacją izraelskiego projektu. Fabuła obraca się wokół narkotyków, seksu, tożsamości, traumy, mediów społecznościowych, miłości i przyjaźni a wszystko to widziane jest oczami 17-letniej dziewczyny o imieniu Rue. Stacja HBO zamówiła niedawno drugi sezon serialu "Euforia" z Zendayą znów w roli głównej.

Zendaya Maree Stoermer Coleman znana jako Zendaya to aktorka i popowa wokalistka. Na koncie ma jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Amerykanka ostatnio występowała w serialu "K.C. Undercover" i superprodukcji "Spider-Man: Homecoming". Zagrała też w "Królu rozrywki" z udziałem Hugh Jackmana.

Tagi: Zendaya | Labrinth

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej