Posłuchaj muzyki ze "Stranger Things 3"

Na tydzień przed premierą trzeciego sezonu serialu "Stranger Things", duet S U R V I V E udostępnił do odsłuchu soundtrack.

S U R V I V E tworzą Kyle Dixon i Michael Stein. Towarzysząca nowej odsłonie serialu Netfliksa ścieżka muzyczna właśnie trafiła do serwisów streamingowych (na fizycznych nośnikach pojawi się wkrótce). W zestawie znalazło się 41 kompozycji. - Tym razem stworzyliśmy materiał, który bardziej przypomina regularny album niż soundtrack - zapewniają artyści. - Dodaliśmy elementy serialowej narracji, pozostając wiernymi oryginalnemu brzmieniu.

Fani i widzowie wcześniej mogli już poznać kilka kawałków z płyty - "Starcourt", "The Ceiling Is Beautiful", "It's Just Ice" i "Aftermath". 5 lipca ukaże się oddzielny soundtrack z piosenkami z lat 80. wykorzystanymi w serialu.

Maya Hawke portretuje Robin, alternatywną dziewczynę, która jest znudzona swoją pracą. Bohaterce marzy się przygoda i to marzenie zostanie spełnione. Przy okazji podano informację, że na stałe w obsadzie znajdzie się Priah Ferguson, która portretuje Ericę, siostrę Lucasa. W nowych odcinkach zagrają także Cary Elwes i Jake Busey. Ten pierwszy zagra burmistrza, który bardziej dba o swój wizerunek, niż o interesy mieszkańców. Jake Busey wieli się w dziennikarza "The Hawkins Post" o dziwacznym poczuciu humoru i niezbyt wyszukanej moralności. Francesca Reale zagra Heather, ratowniczkę na publicznym basenie w Hawkings. Dziewczyna będzie kluczową postacią dla historii w trzecim sezonie.

W "Stranger Things" występują Winona Ryder jako Joyce Byers, David Harbour jako Jim Hopper, Finn Wolfhard jako Mike Wheeler, Noah Schnapp jako Will Byers, Millie Bobby Brown jako Jedenastka, Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair, Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson, Cara Buono jako Karen Wheeler, Natalia Dyer jako Nancy Wheeler, Charlie Heaton jako Jonathan Byers, Joe Keery jako Steve Harrington, Dacre Montgomery jako Billy oraz Sadie Sink jako Max.

Twórcami popularnej produkcji Netfliksa są bracia Dufferowie. Premiera cyklu 4 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej