Posłuchaj najnowszego soundtracku laureatów Oscara, Trenta Reznora i Atticusa Rossa

Współpraca Trenta Reznora i Atticusa Rossa układa się bardzo dobrze. Muzycy właśnie udostępnili swe najnowsze dzieło, soundtrack do dramatu "Patriots Day".

Panowie znani już są z pracy przy filmach. Wcześniej współpracowali z Davidem Fincherem przy "Social Network" (Oscar i Złoty Glob z muzykę), "Dziewczynie z tatuażem" (Grammy za muzykę) i "Zaginionej dziewczynie" oraz z Leonardem Di Caprio i Fisherem Stevensem przy dokumencie "Czy czeka nas koniec?" ("Before the Flood").

Teraz ich kompozycje ilustrują obraz "Patriots Day" o zamachu w Bostonie w kwietniu 2013. Mark Wahlberg i J.K. Simmons wcielają się w policjantów biorących udział w obławie na terrorystów, którzy zaatakowali uczestników maratonu. John Goodman gra byłego komisarza bostońskiej policji, Eda Davisa, który tego tragicznego dnia odegrał kluczową rolę w schwytaniu zamachowców, współpracując między innymi z FBI. Za kamerą stanął Peter Berg.

Składający się z 12 utworów soundtrack można znaleźć w serwisie Spotify.

W grudniu 2016 roku ukazała się EP-ka "Not the Actual Events", którą Reznor zrealizował pod szyldem Nine Inch Nails z pomocą Rossa. Ostatnio twórcy zajęci byli muzyką do dokumentalnego serialu "The Vietnam War" Kena Burnsa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej