Posłuchaj numeru El-P, który nie trafił do filmu "Blade Runner 2049"

Posłuchaj numeru El-P, który nie trafił do filmu "Blade Runner 2049"
ZOBACZ GALERIĘ Posłuchaj numeru El-P, który nie trafił do filmu "Blade Runner 2049"

Posłuchaj numeru El-P, który nie trafił do filmu "Blade Runner 2049"

Producent i raper El-P, znany z duetu Run the Jewels, opublikował nagranie, które przygotował do filmu "Blade Runner 2049", a dokładnie do trailera produkcji science fiction.

- Oto fragment kompozycji - odrzuconej (bądź zignorowanej), którą nagrałem do zwiastuna "Blade Runner 2049" - wyjaśnił artysta. - Poproszono mnie o demo i prawdę mówiąc, był to dla mnie zaszczyt. Wszystkie syntezatorowe partie nagrałem na sprzęcie yamaha cs80, czyli tym samym, którego używał Vangelis tworząc muzykę do "Łowcy androidów".

Kawałka El-P można wysłuchać tutaj.

Akcja "Blade Runner 2049", sequela "Łowcy androidów", rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?".

Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginał 30 lat wcześniej.

W obsadzie znaleźli się ponadto Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto.

Za kamerą stanął Denis Villeneuve, który zaprosił do współpracy operatora Rogera Deakinsa (razem zrealizowali "Sicario"). Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów", zostawił dla siebie rolę producenta. Scenariusz napisali Hampton Fancher, współtwórca dzieła z 1982 roku i Michael Green.

Premiera "Blade Runner 2049" wyznaczona została na 6 października 2017 roku.

Run The Jewels razem z El-P tworzy Killer Mike. Hiphopowy duet zadebiutował imiennym krążkiem w czerwcu 2013 roku. Drugi longplay formacji, "Run the Jewels 2", miał premierę w październiku 2014 roku. We wrześniu 2015 roku w sprzedaży pojawił się zestaw "Meow the Jewels" z kocimi remiksami utworów Run The Jewels. Ich ostatnia płyta to "RTJ3" z 2016 roku.

Zespół nagrał z Danger Mouse'em i Big Boiem utwór "Chase Me" do filmu "Baby Driver".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej