Posłuchaj piosenki Justyny z "Drugiej szansy"

Po pierwszym odcinku nowego sezonu "Drugiej szansy", fanów zainteresowała pewna piosenka. Tajemniczy utwór właśnie trafił do sieci.

Chodzi o numer, który w premierowym epizodzie trzeciej odsłony zaśpiewała Justyna. Kawałek nosi tytuł "Green Meadows", a jego autorką jest grająca w serialu wokalistkę Magdalena Berus. Do nagrania powstał klip ukazujący perypetie pomiędzy serialowym Ksawerym a Justyną. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Bohaterką "Drugiej szansy" jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę. W ostatnim odcinku drugiego sezonu Monika dowiedziała się, że jest w ciąży.

W obsadzie znajdują się także Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa. W nowej części dołączył Mateusz Banasiuk, który wcieli się w asystenta Boreckiej oraz Bartosz Opania, w roli Macieja, właściciela restauracji.

Trzeci sezon wystartował 13 lutego. Stacja TVN zamówiła już czwarty.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej