Postać z "Blade Runner 2049" zainspirowana Taylor Swift i Seleną Gomez

Postać z "Blade Runner 2049" zainspirowana Taylor Swift i Seleną Gomez
ZOBACZ GALERIĘ Postać z "Blade Runner 2049" zainspirowana Taylor Swift i Seleną Gomez

Postać z "Blade Runner 2049" zainspirowana Taylor Swift i Seleną Gomez

Aktorka Sylvia Hoeks przyznała, że pracując na planie produkcji "Blade Runner 2049" inspirowała się popowymi gwiazdami, w tym Taylor Swift i Seleną Gomez.

Sylvia Hoeks gra w filmie czarny charakter, nikczemną replkiantkę imieniem Luv. - Podglądałam wielkie gwiazdy, wokalistki, młode artystki jak Taylor Swift i Selena Gomez - przyznaje. - Ci ludzie muszą bardzo się kontrolować, bo co chwilę ktoś chce im zrobić zdjęcie i zamieścić w mediach. Ich całe życie rozgrywa się więc poniekąd wirtualnie.

Sylvia dodała, że bardzo się ucieszyła, że nie dostała typowej, banalnej roli. - Byłam wdzięczna, że nie grałam przeciętnej dziewczyny z sąsiedztwa - mówi. - Czułam, że nie muszę być delikatną, wrażliwą kobietą, która nagle odnajduje w sobie siłę czy też wybiera inną drogę w życiu. Takich postaci jest bardzo wiele.

Akcja "Blade Runner 2049" rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?".

Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat wcześniej. W obsadzie znaleźli się ponadto Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto. Za kamerą stanął Denis Villeneuve.

Sylvia Hoeks niedawno dołączyła do obsady kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem". Aktorka wcieli się w siostrę bliźniaczkę Lisbeth Salander.

Taylor Swift przymierza się do wydania nowej płyty, "Reputation", która ukaże się 10 listopada. Z albumu pochodzą utwory "Look What You Made Me Do", "...Ready For It?" i "Gorgeous".

Selena Gomez latem przeszła przeszczep nerki. Ostatnio zajęta jest na planie nowego filmu Woody'ego Allena. W obrazie wokalistka pojawi się u boku Timothée'ego Chalameta i Elle Fanning. W obsadzie znaleźli się ponadto Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej