Potwory zapraszają na uniwersytet

Do sieci trafił pierwszy trailer animacji "Uniwersytet potworny".

Film stanowi prequel "Potworów i spółki". W obrazie z 2001 roku poznaliśmy Mike'a Wazowskiego i Jamesa P. Sullivana - nierozłącznych towarzyszy, którymi nie byli jednak zawsze. Kiedy te dwa potwory się poznały, nie czuły do siebie sympatii. "Uniwersytet potworny" opowiada o tym, jak Mike i Sulley przełamali dzielące ich bariery i zostali najlepszymi przyjaciółmi.

W anglojęzycznej wersji językowej słyszymy m.in. głosy Billy'ego Crystala, Johna Goodmana i Steve'a Buscemi, a także Aubrey Plazy, Seana Hayesa, Alfreda Moliny, Charliego Daya i Helen Mirren.

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Animowana komedia w 3D została wyreżyserowana przez Dana Scanlona ("Auta", "Złomek i błędny ognik") i wyprodukowana przez Kori Raę ("Odlot", "Iniemamocni", "Potwory i spółka"). Do naszych kin dzieło ma trafić 21 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej