"Poważny człowiek" w "Fargo 3"

"Poważny człowiek" w "Fargo 3"
ZOBACZ GALERIĘ "Poważny człowiek" w "Fargo 3"

"Poważny człowiek" w "Fargo 3"

Michael Stuhlbarg, Shea Whigham i Thomas Mann dołączyli do obsady trzeciego sezonu serialu "Fargo".

Akcja nadchodzących odcinków będzie rozgrywać się 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części. Ewan McGregor wcieli się w braci Emmita i Raya Stussych. Emmit to przystojny, potentat rynku nieruchomości w Minnesocie, który spełnił swój amerykański sen. Jego nieco młodszy brat Ray jest jego przeciwieństwem - grubym, łysiejącym kuratorem, obwiniającym brata za swe porażki.

Udział potwierdzili także Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon i Scoot McNairy. Teraz do obsady dołączyli Michael Stuhlbarg ("Poważny człowiek"), Shea Whigham ("Zakazane imperium") i Thomas Mann ("Projekt X"), a także Karan Soni ("Deadpool") i Fred Melamed ("Poważny człowiek").

Stuhlbarg wcieli się w Sya Feltza, prawą rękę Emmita, Whigham w szeryfa, a Soni dr. Homera Gilrutha. Melamed natomiast sportretuje Howarda Zimmermana, a Mann autora powieści science fiction Thaddeusa Mobleya.

Premiera trzeciego sezonu planowana jest na przyszły roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej