"Power" 50 Centa z drugim sezonem

Stacja Starz zamówiła drugi sezon serialu "Power", którego producentem wykonawczym jest 50 Cent.

Głównym bohaterem "Power" jest James "Ghost" St. Patrick (Omari Hardwick), zamożny właściciel nocnego klubu. Ghost prowadzi podwójne życie i kiedy nie ma go w klubie, rządzi nowojorskim światem narkotyków. Pewnego dnia rodzina Jamesa znajdzie się w niebezpieczeństwie, a jego biznes zostanie poważnie zagrożony. Mężczyzna chce zrezygnować z kryminalnej działalności, ale nie jest to takie proste.

W serialu występują także Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora i 50 Cent. Twórcą cyklu jest Courtney Kemp Agboh. W produkcji pojawią się utwory rapera pochodzące z nowej płyty, "Animal Ambition", wydanej 3 czerwca. Piosenką przewodnią jest "Big Rich Town" 50 Centa z udziałem Joe.

Zdjęcia do drugiej odsłony serialu ruszą we wrześniu. Stacja Starz zamówiła 10 odcinków.

Premiera pierwszego odcinka "Power" odbyła się 7 czerwca. Ostatni, ósmy odcinek pierwszego sezonu, zostanie wyemitowany 2 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej