Powiększa się ekipa "Nocy oczyszczenia"

Betty Gabriel, Edwin Hodge, Kyle Secor, JJ Soria, Mykelti Williamson i Elizabeth Mitchell dołączyli do obsady trzeciej części serii "Noc oczyszczenia".

Twórca projektu, James DeMonaco, ponownie pisze scenariusz i stanie za kamerą. Jason Blum zajmuje się produkcją, a wspierają go Sebastien Lemercier, Michael Bay, Andrew Form i Brad Fuller.

Akcja pierwszej części rozgrywała się w świecie, w którym co roku w ciągu określonych dokładnie 12 godzin prawo pozwala na każdą zbrodnię, nawet morderstwo. Sequel koncentrował się na parze, która stara się przeżyć na ulicach pogrążonej w krwawym szale metropolii. W drugim obrazie Frank Grillo wcielił się w mężczyznę szukającego zemsty w noc oczyszczenia. Aktora zobaczymy także w trzeciej odsłonie.

Niedługo w Rhode Island rozpoczną się zdjęcia do filmu. Premiera przewidziana jest na 1 lipca 2016. Pierwsze dwa filmy kosztowały razem 12 milionów dolarów i przyniosły 200 milionów zysku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej