Powstanie kolejne "Miasto gniewu"

Wytwórnia Warner Bros. Pictures nabyła prawa do adaptacji wspomnień Lezley McSpadden "Tell the Truth & Shame the Devil".

Lezley McSpadden jest matką 18-letniego Afro-Amerykanina, Michaela Browna, który został zabity przez oficera policji, Darrena Wilsona, w Ferguson w stanie Missouri w 2014 roku. Po tym jak świadkowie zeznali, iż nastolatek poddawał się władzy i miał podniesione ręce, incydent ten rozpoczął narodową debatę na temat napięć na tle rasowym.

Trwają poszukiwania scenarzysty. Celem wytwórni jest nakręcenie filmu utrzymanego w klimacie "Miasta gniewu". Nakręcony w 2004 roku dramat w reżyserii Paula Haggisa zdobył trzy statuetki Oscara i do tej pory uznawany jest za jeden z najlepszych współczesnych filmów portretujących amerykańskie społeczeństwo w czasie kryzysu.
Tagi: Paul Haggis

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej