Powstanie remake filmu z Patrickiem Swayze

Wytwórnia MGM zrealizuje remake filmu "Wykidajło" ("Road House") z 1989 roku. Za kamerą stanie Rob Cohen, reżyser "Szybkich i wściekłych".

Film "Wykidajło" z 1989 roku opowiada o mistrzu karate, w którego wcielił się Patrick Swayze. Danton, główny bohater, zostaje zatrudniony do pracy w przydrożnym barze jako bramkarz i ochroniarz, gdyż lokal odwiedzają głównie brutalni gangsterzy, z którymi nie może poradzić sobie Tilghman, szef knajpy. Film wyreżyserował Rowdy Herrington, a w obsadzie obok gwiazdora "Dirty Dancing" znaleźli się również Kelly Lynch, John Doe i Ben Gazzara.
Scenariusz do nowej wersji filmu napisał Michael Stokes.

Filmografię Roba Cohena zamyka "Alex Cross", który wszedł na ekrany polskich kin w listopadzie 2012 roku. Reżyser pracuje obecnie nad thrillerem "The Boy Next Door" z Jennifer Lopez w roli głównej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej