Powstanie sequel "Bright"

Powstanie sequel "Bright"
ZOBACZ GALERIĘ Powstanie sequel "Bright"

Powstanie sequel "Bright"

Choć krytycy nie wpadli w zachwyt, Netflix postanowił zrealizować kontynuację filmu "Bright".

Do swych ról wrócą Will Smith i Joel Edgerton. Ponadto David Ayer znów stanie za kamerą, a ponadto napisze scenariusz. Poniżej można zobaczyć potwierdzający realizację sequela pomysłowy i zabawny klip z orkami starającymi się o role w drugiej części.

Choć Netflix nie ujawnia statystyk dotyczących oglądalności, w pierwszym tygodniu od premiery miał najwyższą oglądalność wśród pełnometrażowych filmów platformy w ponad 190 krajach. Według badań Nielsena, w USA, w ciągu 3 dni obraz science fiction obejrzały 3 miliony widzów.

Akcja "Bright" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie, orkowie i elfy... wszyscy próbują żyć ze sobą w zgodzie. Główni bohaterowie to dwaj policjanci - jeden z nich to człowiek (Will Smith) a drugi ork (Joel Edgerton). Podczas pewnej nocy policjanci znajdują... magiczną różdżkę, która lepiej by nie trafiła w niepowołane ręce.

Budżet produkcji wyniósł 90 milionów dolarów. W filmie zagrali także Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz oraz Enrique Murciano.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej