Powstanie sequel żenującego "Bright"

Powstanie sequel żenującego "Bright"
ZOBACZ GALERIĘ Powstanie sequel żenującego "Bright"

Powstanie sequel żenującego "Bright"

Netflix postanowił zrealizować drugą część produkcji science fiction "Bright", mimo iż film nie dostał najlepszych recenzji.

Krytycy o dziele Davida Ayera, którego budżet wyniósł 90 milionów dolarów, piszą, że jest żenujące, chaotyczne i koszmarne. Mimo tak druzgocących opinii, Netflix podobno postanowił nakręcić sequel. Will Smith ma ponownie wcielić się policjanta patrolującego miasto ze swym partnerem.

Akcja "Bright" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie, orkowie i elfy... wszyscy próbują żyć ze sobą w zgodzie. Główni bohaterowie to dwaj policjanci - jeden z nich to człowiek (Will Smith) a drugi ork (Joel Edgerton). Podczas pewnej nocy policjanci znajdą... magiczną różdżkę, która lepiej by nie trafiła w niepowołane ręce. W filmie grają także Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz oraz Enrique Murciano.

Niedawno David Ayer mówił, że realizacja sequela zależy od oceny widzów. - Zobaczymy, co powiedzą widzowie - skomentował reżyser. - Jeśli publiczność będzie chciała sequela, kto wie.

Netflix oficjalnie nie ogłosił kontynuacji, ale sprawa wydaje się przesądzona.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej