Powstanie serial o latynoskiej piosenkarce Selenie

Firmy Endemol Shine North America i Major TV nakręcą serial o wielkiej gwieździe latynoskiego popu, Selenie Quintanilli.

Cykl powstanie na podstawie książki "To Selena With Love", wdowca po artystce, Chrisa Pereza. Wydawnictwo ukazuje karierę piosenkarki oczami jej męża. W planach jest anglojęzyczna i hiszpańskojęzyczna wersja produkcji. Niewykluczone, że poza serią, powstanie też telewizyjny film.

- To jedna z najbardziej wpływowych latynoskich artystek wszech czasów - mówi Cris Abrego z Endemol Shine North America. - Lata po jej tragicznej śmierci, jej muzyka wciąż ma wpływ na ludzi.

Artystka, która nagrywała jako Selena, sprzedała 60 milionów płyt. Urodzona w Teksasie piosenkarka zadebiutowała w latach 80. Sukcesem okazały się jej albumy "Amor Prohibido" i "Selena Live". Drugi wyróżniono Grammy. W 1995 roku została zamordowana przez założyciela jej fanklubu. Pośmiertnie ukazał się jej ostatni longplay "Dreaming of You". W 1997 roku powstał film o wokalistce. Sportretowała ją Jennifer Lopez.


Tagi: Selena

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej