Powstanie spin-off "Roseanne"

Powstanie spin-off "Roseanne"
ZOBACZ GALERIĘ Powstanie spin-off "Roseanne"

Powstanie spin-off "Roseanne"

Po tym jak serial "Roseanne" został skasowany po rasistowskim komentarzu Roseanne Barr, stacja ABC zdecydowała się na realizację spin-offu.

Nowa produkcją będzie nosić tytuł "The Conners". - Ten serial pokaże, że rodziny zawsze potrafią się dogadać, śmiać i kochać - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. - Spin-off ukazywać będzie współczesne problemy, które są równie aktualne teraz, co 30 lat temu.

W nowej nowym cyklu wystąpią znani z "Roseanne" John Goodman (jako Dan), Laurie Metcalf (jako Jackie), Sara Gilbert (jako Darlene), Lecy Goranson (jako Becky) oraz Michael Fishman (jako D.J.).

Wygląda na to, że śledzić będziemy perypetie całej rodziny Roseanne, bez Roseanne.

Powstanie 10 odcinków, których należy spodziewać się jesienią 2018 roku. Bruce Helford, Dave Caplan i Bruce Rasmussen zajmują się scenariuszem.

Przypomnijmy, że Roseanne Barr, która znana jest ze swoich konserwatywnych poglądów i popierania prezydenta Donalda Trumpa, nazwała Valerie Jarrett, była doradczynię prezydenta Baracka Obamy "pomiotem Braci Muzułmańskich i Planety Małp". Po tym komentarzu ABC skasowało drugi sezon "Roseanne".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej