Poznaj bohaterów "Inhumans"

Poznaj bohaterów "Inhumans"
ZOBACZ GALERIĘ Poznaj bohaterów "Inhumans"

Poznaj bohaterów "Inhumans"

Do sieci trafiła nowa zapowiedź serialu "Inhumans", w którym mamy prezentację poszczególnych bohaterów.

Przypomnijmy, że cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Ponadto Iwan Rheon ("Gra o tron") wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta a Serinda Swan występuje jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma. Dalej pojawiają się Isabelle Cornish jako Crystal, Sonya Balmores jako Auran, Eme Ikwuakor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Mike Moh jako Triton, Henry Ian Cusick jako Dr. Evan Declan oraz Ellen Woglom.

Wideo przedstawiające Inhumansów i opisujące ich miejsce w hierarchii można obejrzeć pod tym adresem.

Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC od 22 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej