Poznaj wampiry Jima Jarmuscha

W sieci pojawiły się pierwsze fragmenty najnowszego filmu Jima Jarmuscha - "Only Lovers Left Alive" - z Tildą Switon i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych.

Fabuła produkcji koncentruje się na losach pary wampirów. Adam (Hiddleston) jest muzykiem rockowym, który czuje się rozczarowany współczesnym światem. Po latach spotyka swoją dawną miłość, Eve (Swinton). Życie dwójki zmienia się, gdy w pobliżu zjawia się młodsza siostra wampirzycy, Ava (Mia Wasikowska).

Nowy film Jarmuscha będzie miał premierę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes (15-26 maja), ale już teraz wyciekły dwie sceny z wampirzej produkcji.

Można je zobaczyć tutaj i pod tym adresem.

"Only Lovers Left Alive" bierze udział w konkursie głównym festiwalu w Cannes. Premiera kinowa jest przewidywana na grudzień 2013 roku.

Tildę Swinton będzie można zobaczyć w lipcu w produkcji science-fiction "Snowpiercer. Tom Hiddleston w listopadzie powróci jako Loki w hicie Marvela "Thor: The Dark World".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej