Poznajcie Olę z "Psów 3"

Poznajcie Olę z "Psów 3"
ZOBACZ GALERIĘ Poznajcie Olę z "Psów 3"

Poznajcie Olę z "Psów 3"

Jeśli pamiętacie Angelę i Nadię, to musicie poznać Olę. Dominika Walo zagrała nową bohaterkę w trzeciej odsłonie kultowej serii Władysława Pasikowskiego - "Psy".

Angela i Nadia z poprzednich odsłon kultowej serii "Psy" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, przez lata zyskały status kultowych bohaterek. Ola w filmie "Psy 3. W imię zasad" to niezależna i pewna siebie dziewczyna, która tylko na pozór doskonale radzi sobie w świecie mężczyzn, a tak naprawdę szuka miłości, bezpieczeństwa i uczciwości. W tej roli debiutująca na dużym ekranie Dominika Walo. "To zła kobieta była" - jak będzie z Olą? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

Dominika Walo to studentka IV roku aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jej dyplomowy spektakl "Nie jedz tego, to jest na Święta" w ubiegłym tygodniu zdobył Grand Prix 39. WGIK International Student Festival w Moskwie. "Psy 3. W imię zasad" to filmowy debiut aktorki.

W obrazie "Psy 3. W imię zasad" ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad" - Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka. Czy dawny naczelnik pomoże dawnym przyjaciołom ten ostatni raz? Dowiemy się 17 stycznia, gdy film w reżyserii Władysława Pasikowskiego trafi do kin.

Do obsady dołączyli także Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Udział potwierdzili ponadto Marcin Dorociński, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Mirosław Baka, Jacek Beler, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo. Pasikowski odpowiada również za scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej