Poznajcie pechowego Aleksandra

Twórcy adaptacji książki dla dzieci "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" autorstwa Judith Viorst znaleźli odtwórcę głównej roli.

Bohaterem opowieści jest tytułowy Alexander, chłopiec, który przeżywa najgorszy dzień w swoim życiu. Już poranek nie wróży najlepiej - Alexander budzi się z gumą do żucia we włosach. Z każdą kolejną godziną dzień chłopca staje się coraz gorszy.

W głównej roli wystąpi Ed Oxenbould, dla którego "Alexander..." będzie debiutem w filmie pełnometrażowym. Do tej pory chłopiec występował w serialach, m.in. "Puberty Blues". Rodziców pechowego bohatera zagrają Steve Carell i Jennifer Garner.

Adaptację wyreżyseruje Miguel Arteta. Twórca będzie pracował na scenariuszu napisanym przez Roba Liebera i Lisę Cholodenko, która pierwotnie miała pokierować realizacją.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej