"Pozostawieni" na końcu świata

"Pozostawieni" na końcu świata
ZOBACZ GALERIĘ "Pozostawieni" na końcu świata

"Pozostawieni" na końcu świata

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z trzeciego i ostatniego sezonu serialu "Pozostawieni".

Na nadchodzącą cześć złoży się 8 odcinków, które powstawały w Teksasie i Australii. - Australia to koniec świata geograficznie, a nasz serial to koniec świata emocjonalnie - wyjaśnia showrunner Damon Lindelof. - Jest coś pierwotnego, dawnego i uduchowionego w australijskiej kinematografii - czy to seria "Mad Max", "Walkabout", "Wake in Fright" czy dzieła Petera Weira - co uznałem, że będzie pasować do "Pozostawionych".

Pierwsze zdjęcie można znaleźć tutaj.

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla serialu było tajemnicze zniknięcie 2 procent mieszkańców Ziemi. Ci, którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W serialu występują Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Kevin Carroll, Christopher Eccleston, Scott Glenn, Lindsay Duncan, Regina King, Jovan Adepo, Janel Moloney, Margaret Qualley, Jasmin Savoy-Brown, Liv Tyler i Chris Zylka.

Premiera na antenie HBO planowana jest na kwiecień.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej