Prace na planie "House Of Cards" wstrzymane

Prace na planie "House Of Cards" wstrzymane
ZOBACZ GALERIĘ Prace na planie "House Of Cards" wstrzymane

Prace na planie "House Of Cards" wstrzymane

Z "House Of Cards" jest gorzej niż można było przypuszczać. Właśnie zawieszono prace nad nową odsłoną.

Przypomnijmy, że już wcześniej poinformowano, że serial zostanie zakończony po 6. sezonie. Decyzja zapadła po tym jak Anthony Rapp oskarżył Kevina Spaceya o molestowanie. Teraz jednak podjęto kolejne kroki i przerwano zdjęcia.

- MRC i Netflix postanowili zawiesić produkcję szóstego sezonu do odwołania - czytamy w komunikacie. - Dam na to czas, by zbadać całą sytuację i zastanowić się, jak to wpływa na naszą obsadę i ekipę.

Przypomnijmy, że Anthony Rapp twierdzi, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

"House Of Cards" opowiada o polityku, Franku Underwoodzie, który nie przebiera w środkach, pnąc się po szczeblach kariery w Waszyngtonie. Jak do tej pory powstało pięć sezonów. Netflix już planuje spin-offy cyklu.
Tagi: Kevin Spacey

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej