Prace na planie "Westworld" wstrzymane

Prace na planie "Westworld" wstrzymane
ZOBACZ GALERIĘ Prace na planie "Westworld" wstrzymane

Prace na planie "Westworld" wstrzymane

Jeden z aktorów z serialu "Westworld" ma problemy zdrowotne, co zmusiło twórców do przerwania prac nad drugim sezonem.

Nie wiadomo, kto ucierpiał ani co dokładnie się wydarzyło. Tożsamość aktora oraz charakter zdarzenia owiane zostały tajemnicą.

- Z powodu nagłego zdarzenia natury medycznej z udziałem jednego z aktorów regularnie występujących w drugim sezonie "Westworld", kręcenie drugiej części chwilowo zostało zawieszone - czytamy w komunikacie stacji HBO. - Do zdarzenia doszło poza planem. Chcąc uszanować prywatność aktora, żadne dodatkowe informacje nie zostaną ujawnione. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródła plotkarskiego serwisu TMZ podają, że chodzi o mężczyznę, który przewrócił się w domu i rozbił sobie głowę.

Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w lipcu. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2018. W nadchodzącym sezonie zobaczymy prawdopodobnie nowe tematyczne parki, w tym nawiązujące do starożytnego Rzymu oraz do średniowiecza. Filmowy oryginał Michaela Crichtona z 1973 roku uwzględniał takie parki.

Fani otrzymają, tak jak w przypadku pierwszej części, 10 epizodów. Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów.

W "Westworld" grają Evan Rachel Wood, James Marsden, Ed Harris, Jimmi Simpson, Ben Barnes, Ingrid Bolso Berdal, Luke Hemsworth, Thandie Newton, Simon Quarterman, Rodrigo Santoro, Angela Sarafyan, Tessa Thompson, Shannon Woodward i Jeffrey Wright.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej