Prace nad "Bohemian Rhapsody" wstrzymane. Kłopoty ze zdrowiem reżysera

Prace nad "Bohemian Rhapsody" wstrzymane. Kłopoty ze zdrowiem reżysera
ZOBACZ GALERIĘ Prace nad "Bohemian Rhapsody" wstrzymane. Kłopoty ze zdrowiem reżysera

Prace nad "Bohemian Rhapsody" wstrzymane. Kłopoty ze zdrowiem reżysera

Wytwórnia 20th Century Fox wstrzymała prace nad filmem "Bohemian Rhapsody" o Freddiem Mercury i zespole Queen. Powodem są kłopoty zdrowotne reżysera Bryana Singera.

- Studio tymczasowo zawiesiło produkcję na planie "Bohemian Rhapsody" z powodu niespodziewanej niedyspozycji Bryana Singera - czytamy w lakonicznym komunikacie 20th Century Fox.

- Chodzi o osobiste, zdrowotne kwestie dotyczące Bryna i jego rodziny. Bryan ma nadzieję wrócić do pracy tuż po świętach - dodał rzecznik reżysera.

Przypomnijmy, że w roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupi się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Bryan Singer to twórca takich filmów jak "Podejrzani", "Walkiria" czy produkcji z serii "X-Men".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej