Prawdziwy kryminał w rękach Josepha Kosinskiego

Joseph Kosinski zasiądzie niedługo w fotelu reżysera opartego na prawdziwych wydarzeniach kryminału "The Trials of White Boy Rick".

Obraz przedstawi losy Ricka Wershe, nastolatka z Detroit, który w latach 80. XX wieku zasłynął jako "White Boy Rick" - jeden z najgłośniejszych handlarzy kokainą w mieście. Później okazało się, że prawda wyglądała nieco inaczej. Wershe był w rzeczywistości tajnym agentem, pracującym pod przykrywką dla FBI i DEA.

Punktem wyjścia dla scenariusza jest materiał zebrany przez Evana Hughesa.

Kosinski zasłynął do tej pory jako twórca kina science fiction. Popularność przyniosły mu produkcje "Tron: Dziedzictwo" i "Niepamięć". Rok temu zapowiadał, że ponownie będzie pracować z Tomem Cruise'em - przy filmie o wyścigach samochodowych: "Go Like Hell". Na razie nie wiadomo, co dzieje się z tym projektem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej