Predatory na wozie pancernym

Predatory na wozie pancernym
ZOBACZ GALERIĘ Predatory na wozie pancernym

Predatory na wozie pancernym

W Vancouver trwają prace nad nową wersją filmu "Predator". W sieci opublikowano zdjęcie z planu, które ujawnia co nieco na temat fabuły.

Projekt określany jest jako połączenie horroru, science fiction i westernu. W roli głównej występuje Boyd Holbrook, a partnerują mu Keegan-Michael Key ("Key & Peele", "Dlaczego on?"), Sterling K. Brown ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"), Thomas Jane ("The Expanse"), Jacob Tremblay ("Pokój"), Alfie Allen ("Gra o tron"), Jake Busey ("Od zmierzchu do świtu") i Edward James Olmos ("Blade Runner 2049"). Za kamerą staje Shane Black ("Iron Man 3", "Nice Guys. Równi goście"). Reżyser odpowiada również za scenariusz z Fredem Dekkerem.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy dwóch Predatorów jadących czołgiem. Fotka, którą można zobaczyć tutaj, potwierdza nieoficjalne informacje dotyczą fabuły, według których w nowym filmie armia próbuje w jakiś sposób zwerbować predatorów.

Premiera została wyznaczona na 3 sierpnia 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej