Premiera "Snowdena" Olivera Stone'a przesunięta na 2016

Film z Josephem Gordonem-Levittem i Shailene Woodley w rolach głównych wypadł właśnie z wyścigu oscarowego.

Premiera filmu opowiadającego o kontrowersyjnym Edwardzie Snowdenie została przesunięta z okresu świątecznego na 2016 rok. Producenci nie chcą komentować swojej decyzji. Źródła zbliżone do produkcji filmu ujawniają jednak, że film nie jest jeszcze gotowy.

W ten sposób film ustępuje miejsca innym głośnym premierom zaplanowanym na okres bożonarodzeniowy - tytułom takim jak "Alvin i Wiewiórki 3", "Concussion" z Willem Smithem, komedii "Daddy’s Home" z Willem Ferrellem i Markiem Wahlbergiem, "Joy" z Jennifer Lawrence, "Point Break - na fali" oraz "Gwiezdnym wojnom: Przebudzeniu mocy".

Podczas świąt Bożego Narodzenia premiery będą miały również bardzo oczekiwane filmy głośnych reżyserów - "Nienawistna ósemka" Quentina Tarantino i "Zjawa" - nowy film zdobywcy Oscara Alejandro Gonzaleza Inarritu z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Za tydzień natomiast odbędzie się światowa premiera nowego filmu Gordona-Levitta "The Walk. Sięgając chmur". Zgodnie z przewidywaniami krytyków aktor za rolę w tym obrazie może spodziewać się wielu nagród.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej