Prequel "Obcego" z Noomi Rapace

Noomi Rapace jest teraz jednym z gorętszych nazwisk debiutujących aktorek w Hollywood. Od czasu fenomenalnej roli Lisbeth Salander w adaptacji szwedzkiego bestsellera "Millennium" stała się dziewczyną do zadań specjalnych. Zapewne dlatego właśnie na nią padł wybór Ridleya Scotta, który od kilku miesięcy szukał idealnej kandydatki do swojego prequela thrillera sci-fi "Obcy" zatytułowanego "Prometheus".

Aktorka, której trylogia Stiega Larssona przyniosła uznanie i sławę na całym świecie, wyznała ostatnio w wywiadzie dla MTV, że zdjęcia do "Prometheusa" rozpoczyna niemal od razu po zejściu z planu sequela "Sherlocka Holmesa", który jest jej pierwszą hollywoodzką produkcją.

"Zagram Elizabeth Shaw. Nie wydaje mi się, by ludzie porównywali ją do Ripley, choć też jest bardzo błyskotliwym naukowcem. Zdjęcia rozpoczynają się już w marcu, a potrwają jakieś pół roku. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć" - wyznała aktorka.

Konkurentkami Rapace do roli w filmie Scotta były: Abbie Cornish, Natalie Portman oraz Olivia Wilde.

źródło: www.deadline.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej