Prequel "Synów anarchii" nadal może powstać

Prequel "Synów anarchii" nadal może powstać
ZOBACZ GALERIĘ Prequel "Synów anarchii" nadal może powstać

Prequel "Synów anarchii" nadal może powstać

Twórca serialu "Synowie anarchii", Kurt Sutter, powiedział, iż plany realizacji prequela wciąż są aktualne.

Nowy projekt miałby opowiadać o początkach klubu SAMCRO i opierać się na dziennikach Johna Tellera (ojca Jaksa, którego grał Charlie Hunnam). - Znajdziemy sposób, by spojrzeć na zapiski Johna, jeśli dane nam będzie kontynuować - powiedział Sutter. - Wykorzystałbym ten dziennik jako punkt odniesienia do przygotowania prequela. Chociaż widzę to jako 10 odcinków, nie wielosezonowy serial.

Na razie fani mogą wypatrywać spin-offu - "Mayans". Cykl skupiać będzie się na motocyklowym gangu, któremu przewodził Marcus Alvarez (w tej roli Emilio Rivera). W zamierzeniach "Mayans MC" ma być mrocznym, realistycznym dramatem rodzinnym, który zmierzy się z legendą wyjętych spod prawa przez pryzmat latynoski. Głównym bohaterem będzie nowy członek klubu, EZ Reyes, a akcja rozkrywać będzie się na granicy kalifornijsko-meksykańskiej.

Produkcją ma kierować Kurt Sutter, twórca "Synów anarchii". Elgin James pisze scenariusz. Prace mają rozpocząć się w marcu.

Ostatni odcinek cyklu "Synowie anarchii" z Charliem Hunnamem w roli głównej został wyemitowany w USA 9 grudnia. W Polsce serial pokazywał kanał Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej