Psychologiczne, drugie "To"

Psychologiczne, drugie "To"
ZOBACZ GALERIĘ Psychologiczne, drugie "To"

Psychologiczne, drugie "To"

Rozpoczęto pierwsze przymiarki do realizacji sequela hitu ostatnich tygodni, horroru "To".

Obraz zatytułowany "It: Chapter Two", jest priorytetem studia New Line Cinema. Na ekran przeniesiona zostanie druga część książki Stephena Kinga. Widzowie śledzić będą poczynania dorosłych bohaterów. Wiadomo jednak, że strasznego Pennywise'a ponownie zagra Bill Skarsgård. To właśnie aktor ujawnił co nieco na temat sequela.

- Pierwszy film wypadł znakomicie, bo tak naprawdę to opowieść o dzieciakach, których ludzie bardzo polubili - mówi. - Druga część będzie o dorosłych. Trzeba w tym wypadku inaczej podejść do tematu. Sądzę, że skupimy się na psychologicznych aspektach horroru. Może też pojawią się egzystencjalne pytania dotyczące tej postaci. Czym jest i skąd się wziął. W powieści nie jest to jasno powiedziane, jest raczej abstrakcyjnie. Mnie się bardzo ten pomysł podoba, by stworzyć rodzaj surrealistycznej, psychologicznej podróży wewnątrz umysłu Pennywise'a. A jeśli czytaliście książkę, wiecie, że to jest możliwe. Może nie do końca wchodzą do jego umysłu, ale trafiają do jakiegoś miejsca w innym wymiarze, gdzie toczą z nim walkę. Ciekawe, jak zostanie to pokazane w filmie.

Premierę "IT: Chapter Two" wyznaczono na 6 września 2019 roku.

Przypomnijmy, że akcja obrazu "To" rozgrywa się w miasteczku Derry w stanie Maine, w którym regularnie dochodzi do tajemniczych porwań i morderstw. Ich ofiarami często są dzieci. Grupa przyjaciół postanawia odszukać sprawcę. Wkrótce okazuje się, że "to" jest żyjącym od tysiącleci potworem, który potrafi przybrać dowolną postać. Zawsze uosabia jednak to, czego ofiara boi się najbardziej.

Obraz nakręcony za 35 milionów dolarów, zarobił już ponad 600 milionów. Za kamerą stanął Andy Muschietti.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej