\"Pułapka czasu\": Poznaj panie Who, Whatisit i Which

\"Pułapka czasu\": Poznaj panie Who, Whatisit i Which
ZOBACZ GALERIĘ \"Pułapka czasu\": Poznaj panie Who, Whatisit i Which

\"Pułapka czasu\": Poznaj panie Who, Whatisit i Which

W sieci pojawiły się ruchome plakaty promujące film \"Pułapka czasu\" (\"A Wrinkle In Time\") w reżyserii Avy DuVernay, a także teaser.

Dzieło stanowi adaptację powieści autorstwa Madeleine L\'Engle. Bohaterami książki są Meg Murry (Storm Reid) i jej brat geniusz, Charles Wallace oraz kolega z klasy Calvin O\'Keefe. Pewnego dnia w ich domu pojawia się nieziemska postać, która twierdzi, że zboczyła z kursu czasu. Ojciec Meg (Chris Pine), który eksperymentował z podróżami w czasie, nagle znika. Meg, Charles i ich przyjaciel wyruszają na poszukiwania.

Oprah Winfrey występuje jako pani Which, jedna z trzech kobiet, które pomagają dzieciom podczas niezwykłej wyprawy. Mindy Kaling i Reese Witherspoon portretują odpowiednio panie Who i panie Whatsit. Ruchome plakaty przedstawiające bohaterki można obejrzeć na Twitterze. Z kolei tutaj znajduje się teaser.

W obsadzie znaleźli się ponadto Gugu Mbatha-Raw, Zach Galifianakis, André Holland, Levi Miller, Deric McCabe, Bellamy Young, Rowan Blanchard i Will McCormack.

Scenariusz napisała Jennifer Lee, współreżyserka \"Krainy lodu\". Premiera, także w Polsce, planowana jest na 9 marca 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej