Punisher poleci w kosmos z Ryanem Goslingiem

Punisher poleci w kosmos z Ryanem Goslingiem
ZOBACZ GALERIĘ Punisher poleci w kosmos z Ryanem Goslingiem

Punisher poleci w kosmos z Ryanem Goslingiem

Jon Bernthal dołączył do obsady filmu First Man", w którym Ryan Gosling zagra Neila Armstronga.

Aktor, ostatnio zajęty na planie serialu "Punisher", wcieli się w astronautę Dave'a Scotta, członka misji Gemini VIII, partnera Armstronga.

Dzieło powstanie na podstawie książki "First Man: A Life Of Neil A. Armstrong" Jamesa Hansena. Za kamerą staje Damien Chazelle, który wsławił się przebojem "La La Land".

Ryan Gosling wcieli się w tytułowego pierwszego człowieka na Księżycu - astronautę, Neila Armstronga. W obsadzie znaleźli się także Corey Stoll ("Ant-Man"), Jason Clarke ("Wróg numer jeden"), Claire Foy ("The Crown") i Kyle Chandler ("Super 8").

Nad scenariuszem pracuje Josh Singer ("Spotlight"). Fabuła ma się skoncentrować na okresie od 1961 do 1969 roku i pokazać, z jakim poświęceniem i kosztem wiązała się legendarna misja kosmiczna - zarówno ze strony samego Armstronga, jak i amerykańskiego narodu. Zdjęcia planowane są na jesień, a premiera na 12 października 2018 roku.

Neil A. Armstrong przyszedł na świat w roku 1930 w Ohio. Z wykształcenia inżynier aeronautyki, pracował jako pilot testowy. Jako dowódca misji Apollo 11, 20 lipca 1969 roku stanął na powierzchni Księżyca.

Po epokowym osiągnięciu Armstrong wycofał się z publicznego życia i poświęcił się rodzinie oraz pracy naukowej na Uniwersytecie Cincinatti.

Jon Bernthal zasłynął rolą w "The Walking Dead". Następnie wystąpił w produkcjach "Wilk z Wall Street", "Mob City", "Daredevil", "Księgowy", "Baby Driver". Ostatnio wystąpił w "Pilgrimage", "Widows" Lee Danielsa i serialu "Punisher".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej