Pusty bak Juliette Lewis i Vincenta Gallo

Juliette Lewis i Vincent Gallo użyczą głosu głównym postaciom w szwedzkim obrazie "Metropia".

Film będzie połączeniem animacji komputerowej i gry aktorskiej. Jego akcja rozgrywać się będzie w przyszłości, w czasach, kiedy na ziemi zabrakło paliwa.

Wśród obsady znajdą się również Udo Kier, Stellan Skarsgard, Sofia Helin, Shanti Roney i Alexander Skarsgard. Za reżyserię dzieła, które powstaje od czterech lat, odpowiada Tarek Saleh. W roli producenta występuje Kristina Aberg. Budżet przedsięwzięcia wynosi 32 miliony koron, czyli około 5 milionów dolarów. Premiera planowana jest na wiosnę 2009 roku.

Juliette Lewis wystąpiła w roku 2006 w komedii "Catch And Release". Aktorka skupia się w tej chwili na karierze muzycznej z zespołem Juliette & The Licks. Dyskografię grupy zamyka krążek "Four on the Floor" z października 2006 roku.

Vincent Gallo pojawił się w roku 2003 w dramacie "The Tulse Luper Suitcases: The Moab Story" w reżyserii Petera Greenawaya.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej