Queen Latifah spełnia dziecięce marzenia

Queen Latifah spełnia dziecięce marzenia
ZOBACZ GALERIĘ Queen Latifah spełnia dziecięce marzenia

Queen Latifah spełnia dziecięce marzenia

Queen Latifah zagra w inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami filmie o dziewczynie chorej na raka która chciała uszczęśliwić inne dzieci.

Obraz "Hope's Wish" opowie o Hope Stout, 12 letniej dziewczynce, która w 2003 zachorowała na raka kości. Podczas choroby zgłosiła się do niej Make-A-Wish Foundation proponując spełnienie życzenia. Dziewczynka odparła, że jest szczęściarą bo była w Disneylandzie i pływała z delfinami w Cancun. Po zastanowieniu odrzekła, że jej największym marzeniem jest spełnienie marzeń 127 osób czekających w kolejce. Aby to się stało potrzebne było 750 tysięcy dolarów. Hope Stout zorganizowała galę, na której udało się zebrać ponad milion dolarów i w efekcie spełnić życzenia wszystkich dzieciaków. Hope Stout nie dożyła gali.

Queen Latifah zagra Toni Dubois, szefową Make-A-Wish Foundation.

Laurie Collyer zajmie się reżyserią na podstawie scenariusza Diany Ossany. Zdjęcia powstaną w Charlotte w Północnej Karolinie.

Queen Latifah ostatnio zagrała w filmie "Girls Trip" i serialu Lee Danielsa "Star". Dyskografię artystki, która także jest raperką i piosenkarką zamyka album "Persona" z 2009 roku. Talent aktorski i wokalny ostatnio zaprezentowała w filmie "Bessie" (2015) o gwieździe bluesa, Bessie Smith.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej