Rachael Harris z bezdomnym solistą

Rachael Harris dołączy do obsady dramatu \"The Soloist\" w reżyserii Joe Wrighta.

Film opowie prawdziwą historię Nathaniela Ayersa, genialnego skrzypka i wiolonczelisty cierpiącego na schizofrenię. Absolwent prestiżowej Juillard School Of Music od lat mieszka na ulicy. Jego największe marzenie to występ w Disney Hall w Los Angeles.

Harris partnerować będzie na ekranie Jamiemu Foxxowi, Robertowi Downey\'owi Jr. i Catherine Keener. Aktorka wcieli się w rolę współpracownicy dziennikarza, który zdecydował się pomóc Ayersowi.

Scenariusz do obrazu wyszedł spod pióra Susannah Grant. Za produkcję odpowiedzialni będą Gary Foster i Russ Krasnoff. W roli producenta wykonawczego wystąpi Tim Bevan.

Rachael Harris mogliśmy podziwiać w sierpniu tego roku u boku Steve\'a Carella w komedii \"Evan Wszechmogący\".

OSTATNIE

17.09.2019
W sieci pojawił się fragment filmu "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej. więcej
17.09.2019
Issa Rae zajmie się produkcją nowej wersji filmu "Desperatki". więcej
17.09.2019
Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów. więcej
17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej