Rachel Brosnahan byłą dziewczyną Jessego Eisenberga

Rachel Brosnahan zasiliła obsadę anglojęzycznego debiutu Joachima Triera, w którym w głównych rolach wystąpią Gabriel Byrne, Jesse Eisenberg i Isabelle Hupert.

Duńczyk Joachim Trier, twórca takich filmów, jak "Reprise. Od początku raz jeszcze…" i "Oslo, 31 sierpnia", stanie za kamerą obrazu "Louder Than Bombs". Film będzie anglojęzycznym debiutem reżysera, który napisał scenariusz dzieła wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem Eskilem Vogtem.

Bohaterami obrazu będą Gene (Gabriel Byrne) i jego dwaj synowie (Jesse Eisenberg i Devin McKenzie Druid). Cała trójka wraca do domu po trzech latach od śmierci cenionej fotografki wojennej (Isabelle Hupert), która była żoną głównego bohatera i matką chłopców. Gene i jego synowie zmagają się z trudnymi wspomnieniami po kobiecie, która wywarła na ich życie ogromny wpływ.

W obsadzie filmu znaleźli się także Amy Ryan i David Strathairn. Teraz dołączyła do nich Rachel Brosnahan, która wcieli się w byłą dziewczynę bohatera granego przez Jessego Eisenberga.

Rachel Brosnahan zasłynęła rolą w serialu "House of Cards". W tym roku aktorkę można oglądać w cyklu "Manhattan". Na dużym ekranie 24-letnia Amerykanka wystąpiła ostatnio w "Pięknych istotach", a wkrótce będzie można podziwiać ją w komediodramacie "I'm Obsessed with You (But You've Got to Leave Me Alone)".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej