Rachel McAdams przyjaciółką Rachel Weisz

Rachel McAdams prowadzi rozmowy w sprawie udziału w dramacie "Disobedience", który powstanie na podstawie powieści "Nieposłuszeństwo" Naomi Alderman.

Akcja książki rozgrywa się w wieloetnicznym Londynie i ukazuje konflikt dwóch kultur: ortodoksyjnej londyńskiej społeczności żydowskiej z Hendon i świeckich Żydów nowojorskich. Bohaterką będzie młoda kobieta (Rachel Weisz), która na wieść o śmierci ojca wraca do ortodoksyjnego domu. Na miejscu spotyka dawną ukochaną, obecnie żonę swojego kuzyna. Rachel McAdams zagra przyjaciółkę postaci Weisz.

Rachel Weisz nie tylko zagra jedną z głównych ról w filmie "Disobedience", ale także zajmie się jego produkcją.

Za kamerą staje Sebastian Lelio, który jest również współautorem scenariusza. Przy pisaniu wsparła go Rebecca Lenkiewicz.

Zdjęcia mają rozpocząć się w pierwszym kwartale 2017 roku.

Rachel McAdams, gwiazdę filmów "Spotlight" (nominacja do Oscara), "Sherlock Holmes" czy serialu "Detektyw", od 26 października będzie można podziwiać w superprodukcji "Doktor Strange".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej