Rachel Weisz chce zagrać… Rachelę

Rachel Weisz chce zagrać… Rachelę
ZOBACZ GALERIĘ Rachel Weisz chce zagrać… Rachelę

Rachel Weisz chce zagrać… Rachelę

Rachel Weisz prowadzi rozmowy w sprawie udziału w remake'u klasycznego thrillera "Moja kuzynka Rachela"("My Cousin Rachel", 1952) w reżyserii Henry'ego Kostera.

Koster wyreżyserował film na podstawie powieści Daphne du Maurier. Tytułowa Rachela (w roku 1952 wcieliła się w nią Olivia de Havilland) niedługo po ślubie zostaje wdową. Kuzyn zmarłego - Philip (Richard Burton) podejrzewa, że kobieta miała związek ze śmiercią. Postanawia to sprawdzić - kilka miesięcy później sam jednak bez pamięci zakochuje się w nowej członkini rodziny.

Prace nad nową wersją filmu toczą się w wytwórni Fox Searchlight. Reżyserią i scenariuszem remake'u ma zająć się Roger Michell.

Weisz, którą w Polsce będziemy mogli niedługo oglądać w obrazie "Homar" ("The Lobster"), prowadzi również rozmowy w sprawie udziału w opowiadającym o Holocauście dramacie "Denial" Davida Hare'a.

Jeżeli dojdzie do podpisania umów, najpierw powinien powstać właśnie film "Denial", potem remake "Mojej kuzynki Racheli".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej