Rami Malek zaprzyjaźnił się z siostrą Freddiego Mercury'ego

Rami Malek zaprzyjaźnił się z siostrą Freddiego Mercury'ego
ZOBACZ GALERIĘ Rami Malek zaprzyjaźnił się z siostrą Freddiego Mercury'ego

Rami Malek zaprzyjaźnił się z siostrą Freddiego Mercury'ego

Rami Malek po zakończeniu zdjęć do filmu "Bohemian Rhapsody" nadal przyjaźni się z siostrą wokalisty Queen.

Podczas przygotowań do roli Rami Malek spędził sporo czasu z siostrą Freddiego Mercury'ego, Kashmirą. Po zakończeniu zdjęć para nadal się przyjaźni.

- Po premierze siedliśmy z Kashmira i rozmawialiśmy o Freddiem cała noc - mówi Rami Malek. - Nadal się widujemy, chodzimy wspólnie na obiady.

Kashmira Cooke z domu Bulsara ma dziś 66 lat.

Niedawno piosenka "Bohemian Rhapsody" została najczęściej pobieraną cyfrowo kompozycją z XX wiekua a film "Bohemian Rhapsody" pobił inny rekord. Stał się najbardziej dochodową muzyczną produkcją w historii. Wcześniej rekord należał do musicalu "Mamma Mia". Jeśli chodzi o stricte muzyczne biografie najwyżej do tej pory znajdował się film "Straight Outta Compton" opowiadający o grupie N.W.A.

W roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Tagi: Rami Malek

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej