Rashida Jones pisze scenariusz "Od 9 do 17"

Rashida Jones pisze scenariusz "Od 9 do 17"
ZOBACZ GALERIĘ Rashida Jones pisze scenariusz "Od 9 do 17"

Rashida Jones pisze scenariusz "Od 9 do 17"

Rashida Jones napisze scenariusz nowej wersji filmu "Od 9 do 17", którego gwiazdami były Dolly Parton, Jane Fonda i Lily Tomlin.

Oryginalny film w reżyserii Colina Higginsa opowiadał o trzech pracownicach, które postanawiają zemścić się na swym szefie. W rolach głównych wystąpiły Jane Fonda, Lily Tomlin i Dolly Parton. Wszystkie aktorki wyraziły wstępne zainteresowanie udziałem w sequelu.

Bohaterkami nowego filmu będą trzy młode dziewczyny, które walczą w pracy z seksizmem i szowinizmem. Dziewczyny zwrócą się o pomoc do starszych bohaterek.

Rashida Jones napisze scenariusz z pomocą autorki oryginału Patricii Resnick.

Film z lat. 80 był wielkim sukcesem. Produkcja zarobiła 103 miliony dolarów przy budżecie na poziomie 10 milionów dolarów. Piosenka "9 To 5", którą do filmu nagrała Dolly Parton była wielkim przebojem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej