Rasowo prześladowana Janelle Monáe

Rasowo prześladowana Janelle Monáe
ZOBACZ GALERIĘ Rasowo prześladowana Janelle Monáe

Rasowo prześladowana Janelle Monáe

Janelle Monáe zagra główną rolę w debiucie reżyserskim Gerarda Busha i Christophera Renza.

O fabule projektu na razie nie wiadomo zbyt wiele. Scenariusz odnosi się do kwestii rasowych, a Janelle Monáe sportretuje Veronicę, która ucieknie od swoich prześladowców i wyruszy w podróż zmieniającą jej życie.

W filmie zagrają także Eric Lange, Jena Malone, Jack Huston, Kiersey Clemons, Tongayi Chirisa, Gabourey Sidibe, Robert Aramayo oraz Lily Cowles.

Film powstaje dla QC Entertainment. Gerard Bush i Christopher Renz piszą też scenariusz.

Janelle Monáe porównywana jest do Grace Jones i do Lauryn Hill. Odkrywcą jej talentu był Big Boi z Outkast, który pozwolił jej zaśpiewać w dwóch utworach na soundtracku do filmu "Idlewild". W 2007 roku artystka wydała EP-kę "Metropolis". Jej długogrający album, "The ArchAndroid", miał premierę trzy lata później. W 2013 wydała drugi longplay, "The Electric Lady". Zaśpiewała też w przeboju "We Are Young".

Janelle Monáe jest również aktorką. Jej ostatnie projekty to animacja "UglyDolls", "Zakochany kundel" oraz biograficzny film "Harriet".


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej