"Ray Donovan" wraca w sierpniu

"Ray Donovan" wraca w sierpniu
ZOBACZ GALERIĘ "Ray Donovan" wraca w sierpniu

"Ray Donovan" wraca w sierpniu

Telewizja Showtime wyznaczyła datę premiery piątego sezonu serialu "Ray Donovan". Produkcja zadebiutuje w USA 6 sierpnia.

Przypomnijmy, że kolejna seria opowieści o specu od trudnych spraw z Los Angeles, z bardzo skomplikowanym życiem rodzinnym, doczeka się 12 odcinków. Obok dotychczasowych gwiazd (m.in. Lieva Schreibera w roli tytułowej), na ekranie pojawią się nowi aktorzy - wśród nich Adina Porter ("American Horror Story"), Brian White ("Scandal", "Chicago Fire"), znana z "Banshee" Lili Simmons, a także Susan Sarandon.

Adina Porter wcieli się w postać Vicky Delgatti, która ma podobne zajęcie, co Ray Donovan, a Brian White pojawi się jako Jay, sławny raper, aktor i producent. Lili Simmons przypadła postać Natalie James, młodej, atrakcyjnej aktorki. Susan Sarandon, którą możemy obecnie oglądać w serialu "Konflikt: Bette i Joan", zagra Samanthę Winslow, silną, zdeterminowaną szefową studia filmowego.

W produkcji grają również Paula Malcomson, Eddie Marsan, Devon Bagby, Kerris Dorsey i Jon Voight.

W Polsce produkcję pokazuje HBO i AXN Spin.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej