Rebel Wilson molestowana przez aktora i reżysera

Rebel Wilson molestowana przez aktora i reżysera
ZOBACZ GALERIĘ Rebel Wilson molestowana przez aktora i reżysera

Rebel Wilson molestowana przez aktora i reżysera

Rebel Wilson to kolejna aktorka, która opowiedziała o swoich nieprzyjemnych doświadczeniach w Hollywood.

- Jak wiecie jestem silna i pewna siebie, ale nawet mnie spotkały historie, które warto opowiedzieć. - napisała na Twitterze australijska aktora.

Rebel Wilson opowiedziała jak jeden z aktorów, z którym pracowała kilka razy namawiał ją do "wsadzenia mu palca w tyłek" podczas gdy jego koledzy filmowali incydent i śmiali się. Aktorka od razu zgłosiła sprawę swojemu prawnikowi po czym zagroziła, że jeśli sprawa się powtórzy zrezygnuje z pracy. W odpowiedzi usłyszała, że ma "być miła i wspierać swojego partnera na planie".

- Cała ta sprawa była obrzydliwa - wspomina Rebel Wilson. - Opowiedziałam o tym wielu osobom, by ostrzec przed tym indywiduum.

Aktorka została też zaproszona do pokoju hotelowego przez "topowego reżysera", ale podczas spotkania do twórcy zadzwoniła żona z awanturą, że ten sypią z aktorkami. Rebel Wilson uciekła więc ze spotkania.

- Byłam wtedy tak naiwna, że nie przyszło mi do głowy, iż może chodzić o cokolwiek innego poza rozmową o pracę - mówi Rebel Wilson.

Rebel Wilson znana jest z serii "Pitch Perfect". Niedawno wystąpiła też w komedii "Jak to robią single".
Tagi: Rebel Wilson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej