Rebel Wilson zebrała The Bellas

Rebel Wilson zebrała The Bellas
ZOBACZ GALERIĘ Rebel Wilson zebrała The Bellas

Rebel Wilson zebrała The Bellas

Rebel Wilson wrzuciła na konto twitterowe zdjęcie sugerujące, że powstanie film "Pitch Perfect 4".

Na fotografii poza Rebel Wilson znalazły się koleżanki z planu filmów z serii "Pitch Perfect", czyli Anna Camp, Brittany Snow oraz Chrissie Fit. Fani od razu zaczęli wyciągać wnioski, że oznacza to realizację czwartego musicalu.

- Myślę, że wszystkie chciałybyśmy powrotu - mówi Brittany Snow. - Znakomicie bawiłyśmy się na planie. Zaprzyjaźniałyśmy się i jeśli tylko będą nas chcieli możemy kręcić ten film do końca świata.

Seria "Pitch Perfect" opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

W "Pitch Perfect 3" chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła "Pitch Perfect 3" na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike'a White'a i Dany'ego Foksa. Do kin "Pitch Perfect 3" trafiło 22 grudnia 2017 roku.Tagi: Rebel Wilson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej